Archiwum Nowości

03.10.2009r. Tym razem zamieszczam ogłoszenie związane nie z Tolkienem, ale z moją rodzinną miejscowością - Stryszawa, koło Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie). Od niedawna działa tam Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Pod Jałowcem". Dlatego miłośników górskich wycieczek, beskidzkiej przyrody i nie tylko zachęcam do odwiedzenia tego schroniska, jeśli zawitacie w te strony. Zainteresowanych odsyłam pod adres mailowy ssmstryszawa[@]interia.pl lub pod numer telefonu (033)8747187.
A przy okazji świętujemy dziesięciotysięczne odwiedziny na stronie!
16.01.2009r. Pierwsza nowość w 2009 roku będzie związana z obchodzoną przez wszystkich tolkienomaniaków 117. rocznicę urodzin Mistrza. Z tej właśnie okazji pod Wieżami pojawiła się galeria ilustracji sporządzonych przez samego Tolkiena do Silmarillionu, Hobbita i Władcy Pierścieni. Ilustracje są od dzisiaj dostępne w dziale Galeria oraz Tolkien.
24.12.2008r. Wszystkim użytkownikom odwiedzajacym stronę Wieżowe Wzgórza życzymy wesołych, spędzonych razem z Rodziną Świąt Bożego Narodzenia, żeby był to czas pojednania i miłości, a Gwiazdka przyniosła Wam najpiękniejsze prezenty!
05.07.2008r. Zapewne wszyscy, którzy w ostatnim czasie przeglądali naszą Księgę Odwiedzin, zauważyli przerażającą ilość spamów pojawiających się każdego dnia. Od dzisiaj ten problem zostanie zniwelowany poprzez wprowadzenie pytania kontrolnego. Za wydatną pomoc w tym względzie dziękujemy Arturowi :)  
02.06.2008r. Z okazji Dnia Dziecka chciałybyśmy złożyć, wprawdzie spóźnione, ale życzenia wszystkim Dzieciom, aby przez cały okres dzieciństwa i jeszcze dłużej zachowywały pogodę ducha na każdy dzień.
Z tego powodu zamieszczam dziś nowe materiały: w dziale Galeria - ilustracje Jenny Dolfen, a w dziale Pobieralnia - dzieło J.R.R. Tolkiena pt. "Łazikanty".
29.05.2008r. Tym razem mamy coś ciekawego dla wielbicieli twórczości fanów. W dziale Galeria zamieściłam kilka zdjęć z filmu fanowskiego "Born of Hope". Zapraszam do oglądania galerii filmu i życzę miłych wrażeń!:)
03.05.2008r. Po dodaniu systemu skórek pojawił się problem z Księgą Odwiedzin. Mianowicie, skórki nie działają w ramkach pływających, dlatego od teraz mamy nową Księgę Odwiedzin, niezależną od żadnego zewnętrznego serwisu.
Rozwiązałam również problem z licznikiem, tworząc po prostu nowy:) Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie działało dobrze, a jak nie, to jak najszybciej to poprawię:)
23.04.2008r. Zmiany na stronie trwają! Dziś oddaję Wam do dyspozycji poprawioną Księgę Gości, ale na tym nie koniec. Dodałam dodatkową skórkę, dlatego teraz możecie oglądać Wieżowe Wzgórza w różnych odsłonach. A jeśli nowa skórka Wam się znudzi, zawsze możecie wrócić do starej. Być może pojawią się też i inne skórki. Kto wie...:)
Jednocześnie informuję (jak już pewnie zauważyliście), że do aliasu elostirion.uk.pl zostały dodane reklamy. Jeśli Wam one przeszkadzają, proponuję korzystanie z adresu wiezowewzgorza.website.pl.
20.04.2008r. Od dłuższego czasu nie zamieszczałam nowych materiałów na stronie, ze względu na prace renowacyjne, mające usprawnić działanie strony i poprawić odrobinę wrażenia estetyczne:) Dziś prace te dobiegły końca i mogę powitać Was na nowych, troszkę odmienionych Wieżowych Wzgórzach!
Dodatkowo zamieściłam w Encyklopedii Śródziemia 3 nowe tablice genealogiczne oraz nowe mapy w sekcjach: Poza Śródziemiem: Aman oraz Poza Śródziemiem: Númenor. Dla łatwiejszego znajdywania potrzebnych informacji skonstruowałam również mapę strony, dostępną w dziale Strona.
Chciałabym jeszcze dodać, że od pewnego czasu znów borykamy się z problemem licznika. Mianowicie, nowy licznik nie nalicza już starszych wizyt i próbujemy dodać tą brakującą sumę (2500 wizyt). Jeśli wiecie, jak to naprawić, będziemy wdzięczne za pomoc.
03.01.2008r. Dziś, 3 stycznia, przypada 116. rocznica urodzin J.R.R. Tolkiena. Dlatego każdy miłośnik jego twórczości powinien wznieć toast dla uczczenia osiągnięć Profesora. Więcej na ten temat czytaj na stronie Ostatni Przyjazny Dom. My również wznosimy toast - za Profesora!

Archiwum kwartalne

góra strony

Wieżowe Wzgórza ® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by Forneithel © Copyright by Forneithel 2006-2007

Analiza oglądalności witryny